Posiadacze małych mieszkań często stają przed pytaniem jaki stół wybrać? Marzeniem wielu osób jest duży, wysoki stół z czterema lub sześcioma krzesłami. Niestety, warunki mieszkaniowe nie zawsze pozwalają na takie rozwiązanie.

W takiej sytuacji należy zwrócić uwagę na to, by mebel miał nie tylko optymalne wymiary, ale także by był w pełni funkcjonalny. Niska ława, stawiana prze kanapie zajmuje mniej miejsca, ale może być kłopotliwa podczas spożywania posiłków i spotkań w większym gronie.

Idealnym rozwiązaniem do mieszkań o małym metrażu może okazać się mniejszy i niższy ławostół. Najważniejszą cechą ławostołu jest jego uniwersalność i funkcjonalność – na co dzień zajmujący mniej miejsca mebel, pozwala na rozłożenie i podniesienie blatu w każdej chwili. Rozsuwane ławostoły doskonale sprawdzają się na co dzień – jako stoliki kawowe oraz podczas rodzinnych posiłków – jako w pełni funkcjonalne stoły. Nie ulega wątpliwości fakt, że w każdym domu powinien znaleźć się stół – to właśnie przy nim spotykamy się podczas niedzielnego obiadu z rodziną.

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na tradycyjny model, sprawdź naszą ofertę ławostołów i ciesz się wspólnymi posiłkami z rodziną i przyjaciółmi.